Лікві молі (Liqui Moly)
26.02.2021
news image

  LIQUI MOLY - світовий бренд моторних масел, представлений в більш ніж 130 країнах світу.  Заснована в 1957 році, компанія розробляє і виробляє понад 4.000 найменувань продукції виключно в Німеччині. За свою більш ніж 60-річну історію, LIQUI MOLY заслужила репутацію авторитетного бренду, міцно утримуючи лідируючі позиції на ринку моторних масел і автохімії.

  Зараз марка представлена ​​більш ніж в 130 країнах світу, а асортимент продукції, що  випускається включає повний комплекс мастильних матеріалів: моторні та трансмісійні масла, професійна автохімія, засоби по догляду за автомобілем і багато-багато іншого. В даний час продукцію LIQUI MOLY можна зустріти в усіх сферах: від магазинів до складальних конвеєрів.
  Самі німці люблять LIQUI MOLY і дуже пишаються тим, що марка визнана кращою в Німеччині і вже протягом 10 років отримує почесне звання «Кращий бренд 2011/2020 в категорії мастильні матеріали» на думку читачів журналів TOP MARKE, Auto Zeitung, Auto Bild, Auto Motor und Sport, Motor Klassik, Motorsport aktuell, PS, Profi Werkstatt automechanika, Sport Auto і MOTORRAD. Виразний яскравий логотип, стильний впізнаваний дизайн упаковки і підтверджене якість і ефективність продукції, безсумнівно, викликають у споживачів тільки позитивні асоціації. Ці фактори в сукупності з суто німецькою родоводу і багатою історією компанії створюють неповторний образ бренду з досконалою репутацією.

  Продукція LIQUI MOLY - це сучасний, відмінно збалансований комплекс моторних і трансмісійних масел, мастильних матеріалів, автохімії та засобів догляду за автомобілем, який має в своєму складі велику кількість унікальних компонентів. Ефективність, інноваційність і, разом з тим, дбайливе ставлення до техніки і навколишньому середовищу відрізняють продукцію фірми LIQUI MOLY. Це доведено неодноразовими перемогами в різних тестах, проведених незалежними ЗМІ.
Вся продукція виробляється виключно в Німеччині, вона сертифікована і захищена від підробок. Власне сучасне виробництво, розташоване в Західній Німеччині, виробляє продукцію для всього світу, що є важливою перевагою, так як дозволяє з німецькою педантичністю підтримувати стабільно високий рівень якості, не тільки самої продукції, але і всіх процесів.

  Ми розширили свій асортимент продукцією компанії LIQUI MOLY. На складі в Києві ви можете купити масла, автохімію, присадки, промивання а так же омивач скла виробництва LIQUI MOLY.

Другие Новини
news image
18.01.2021 VIKA & DPA
news image
18.01.2021 Borsehung GmbH
news image
17.05.2021 Запчасти Tesla у нас на складе
news image
19.01.2021 Sakes Auto Parts (Shanghai) Co., Ltd
замовити дзвінок Виникли питання? Залиште свої контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.
кошик
Авторизація
ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНАРЕЄСТРАЦІЯ?
  • Ви будете витрачати менше часу на оформлення замовлення
  • Відстежувати стан замовлень і історію покупок
  • За Вами буде закріплений персональний менеджер
  • Ви отримуєте КОД постійного кліета Реєстрація