Borsehung GmbH
18.01.2021
news image

 

 

  Borsehung GmbH - є професійним постачальником автозапчастин з особливими акцентом на Volkswagen Group. Основний напрямок на марки Volkswagen, Skoda, Audi, Seat.

Вся продукція, вироблена і продається під брендом BORSEHUNG - це продукція, що поставляється на автомобільні заводські конвеєри (OE продукція).

 Borsehung завжди прагнув запропонувати своїм партнерам по всьому світу вигідні і різноманітні оригінальні товари за вигідними ценам.Хотя Borsehung приділяє основну увагу пропозиціями оригінальних комплектуючих, ми не ставимося до якості легковажно. Завдяки великим інвестиціям в забезпечення якості нашої продукції, в менеджмент і ланцюжок поставок, Borsehung може запропонувати своїм клієнтам чотирирічну гарантію якості.

  BORSEHUNG - це бренд TOP якості на ринку післяпродажного обслуговування.

 

 

Мережа BORSEHUNG включає:

Європа: Чехія, Польща, Словаччина, Туреччина, Німеччина, Данія, Норвегія, Греція, Великобританія, Греція, Іспанія, Португалія, Швейцарія і т.д.

Північна і Південна Америка: США, Колумбія, Еквадор, Венесуела, Бразилія, Аргентина, Чилі і т.д.
Африка: Єгипет, Аргентина, Лівія, Туніс, Судан, ПАР і т.д.
Азія і Близький Схід: Індія, Казахстан, Ізраїль, Йорданія, Сирія, ОАЕ і т.д.
Океанія: Австралія, Нова Зеландія

 

Контроль якості

 Як постачальник оригінальної продукції, ми пропонуємо вам не тільки високоякісні оригінальні деталі, але і 4-річну гарантію на нашу продукцію.

 Що стосується якості наших продуктів, всі наші співробітники працюють над тим, щоб ми пропонували нашим клієнтам тільки товари високої якості, які підтвердили свою ефективність в вимірах і порівняннях. Це один з найважливіших принципів Borsehung GmbH.

 Хоча Borsehung GmbH приділяє першочергову увагу якості пропонованих товарів, ми можемо забезпечити ще більш високу якість за допомогою нашої суворої гарантії якості перед доставкою. Ми тестуємо наші запчастини, щоб з нашого складу йшли тільки ідеальні товари. Для конкретних деталей, які несуть високе навантаження або повинні забезпечувати високу продуктивність, ми відправляємо їх у зовнішній випробувальний інститут для перевірки наших власних результатів. Наші суворі стандарти починаються з використовуваних матеріалів і закінчуються поставляється продуктом.

 

Про TecDoc

TecDoc - це професійна платформа для глобально доступних високоякісних автозапчастин, що пропонує клієнтам професійні стандартизовані каталоги продукції.

  TecDoc має дуже суворі стандарти для постачальників даних. Ви можете використовувати цю платформу для запиту зображень предметів, року випуску, кубатури і багатьох інших факторів та інформації.

Borsehung є не тільки сертифікованим постачальником даних для TecDoc, але і одним з небагатьох постачальників, які отримали додаткову сертифікацію завдяки професійній обробці даних для клієнтів з усього світу.

 

Другие Новини
news image
17.05.2021 Запчасти Tesla у нас на складе
news image
18.01.2021 VIKA & DPA
news image
19.01.2021 Sakes Auto Parts (Shanghai) Co., Ltd
news image
26.02.2021 Liqui Moly (ЛИКВИ МОЛИ)
замовити дзвінок Виникли питання? Залиште свої контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.
кошик
Авторизація
ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНАРЕЄСТРАЦІЯ?
  • Ви будете витрачати менше часу на оформлення замовлення
  • Відстежувати стан замовлень і історію покупок
  • За Вами буде закріплений персональний менеджер
  • Ви отримуєте КОД постійного кліета Реєстрація