Sakes Auto Parts (Shanghai) Co., Ltd
19.01.2021
news image

       Компанія Sakes Auto Parts (Shanghai) Co., Ltd була створена в квітні 2016 року з штаб-квартирою на вулиці Цао Ань, місто Шанхай. Компанія заснована кількома впливовими регіональними дилерськими представниками з метою задовольнити потреби в перетворенні і модернізації ринку запчастин для автомобілів. Ми є спільнотою з близькими інтересами, у якого є мета макета стратегії через випуск продуктів і послуг для оптимізації системи ланцюжка поставок, поліпшення обслуговування і близькості до споживачів. Ми розділили ринок на різні адміністративні зони, разом вкладаємо

  Спираючись на незалежний бренд SAKES, ми об'єднуємо R & D (дослідження і розробки), виробництво, продаж та обслуговування в одне ціле, і прагнемо створити кращий бренд автозапчастин. Основні продукти орієнтовані на Volkswagen, Skoda, Audi, Seat. Ми намагаємося задовольнити попит на ринку афтермаркета, в той же час ми поступово розширюємося до високоякісних продуктів, «орієнтованість на ринок інновації, як рушійна сила» - наша вічна тема.

     Сьогодні на ринку автозапчастин конкурують численні бренди, ми дотримуємося філософії «цілісність і обслуговування перш за все, чудову якість, довготривалі інновації», ми приймаємо стратегію «фокус» на продуктах, строгий контроль процесів і ефективну операційну систему, а також безперервний маркетинг, щоб постійно збагачувати технологічний контент. Ми готові до спільного розвитку і творчості, працюючи разом з людьми, у яких є високі ідеали.

  Виставковий зал SAKES - кращий приклад поєднання самих передових концепцій і елементів дизайну від цілісності до деталі, від структури до декору, добре відсортовані продукти представлені на столі, що справляє враження на людей. Бездоганна злиття мультимедійних технологій і продуктів викликає інтерес відвідувачів.

 

Сертифікати нагороди

Прошел сертификацию системы качества TUV ISO 9001

Пройшов сертифікацію системи якості TUV ISO 9001

Нагорода Kasf - провідний постачальник автозапчастин для ринку Китаю 2020

Премія Kasf для каналу Model Parts 2019

Найпопулярніший бренд 2018 на ринку автозапчастин Китаю

Віце-президент підрозділу Шанхайської асоціації виробників автозапчастин

 

Другие Новини
news image
19.01.2021 Borsehung GmbH
news image
18.01.2021 VIKA & DPA
news image
26.02.2021 Liqui Moly (ЛИКВИ МОЛИ)
замовити дзвінок Виникли питання? Залиште свої контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.
кошик
Авторизація
ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНАРЕЄСТРАЦІЯ?
  • Ви будете витрачати менше часу на оформлення замовлення
  • Відстежувати стан замовлень і історію покупок
  • За Вами буде закріплений персональний менеджер
  • Ви отримуєте КОД постійного кліета Реєстрація