VIKA & DPA
18.01.2021
news image

 

Якщо вам потрібні запчастини SKODA, Volkswagen, Audi, SEAT, марка Vika DPA завжди Ваш найнадійніший вибір.

  Бренд VIKA, DPA, що належить Tantivy, пропонує перевірені на ринку, надійні автозапчастини в широкому асортименті для всього автомобіля, які підходять для всіх видів запчастин ŠKODA Volkswagen Audi SEAT з 9 системами автомобіля, включаючи двигун, охолодження вихлопних газів, коробку передач. , Передній міст керований, задній міст, колеса, гальма, педалі, електрика. Для ŠKODA пропонується більше 15 000 запчастин, більше 10 000 для Volkswagen, майже 15 000 для Audi, майже 15 000 для SEAT. В цілому існує більше 20000 варіантів автозапчастин, які ми можемо запропонувати вам або вашим клієнтам по всьому світу.

 

 

 Автозапчастини для двигуна, електричного двигуна, зчеплення, шасі і рульового управління, трансмісії, гальмування і управління представлені брендом vika, і всі вони відповідають стандартам якості в країні і на місцевому ринку. Зокрема, для гальмівної системи дотримується європейський стандарт якості аутентифікації E-mark. Завдяки стійким інновацій, vika буде розширюватися і розширювати асортимент продукції для наших клієнтів.

Бренд vika - наш найпочесніший бренд для Tantivy з найвищим рівнем якості продукції, що в кінцевому підсумку призводить до успіху наших клієнтів.

 
 

 

 Автозапчастини для кузова представлені брендом DPA, всі лампи DPA і дзеркала заднього виду сертифіковані за стандартом перевірки якості EU E-mark, стандарту високої якості, при цьому конкурентоспроможна ціна робить продукцію DPA добре прийнятої в усьому світі.

Як лідер і експерт на світовому ринку автозапчастин Skoda, vika DPA має характер «одна спеціальність і кілька сильних сторін». «Одна спеціальність» означає, що vika DPA вже багато років знаходиться на вторинному ринку, приділяючи особливу увагу автозапчастинами Skoda; «Кілька сильних сторін» означає, що vika DPA представляє краще, унікальна якість серед конкурентів, в той же час конкурентоспроможну ціну і добре налагоджену структуру гарантійного обслуговування. Крім того, продукт vika DPA зазвичай запускає новий продукт для автозапчастин одночасно з поданням нової моделі автомобіля Skoda. Все це дає нашим клієнтам повний асортимент автозапчастин Skoda.

 Контроль якості

 

Обираючи продукцію Tantivy, ви отримуєте продукцію найвищої якості і гарантійне обслуговування.

Для успіху наших клієнтів вся продукція Tantivy проходить суворий контроль якості. Ми гарантуємо, що вся продукція Tantivy буде відповідати місцевим та міжнародним стандартам і пройти додаткову внутрішню перевірку.
У відповідності до системи управління ISO9001: 2008 наш відділ якості буде строго сертифікувати нашого постачальника за наступними критеріями:

Новий постачальник з новим продуктом
Регулярна перевірка надходження продукту

Регулярна перевірка товарних запасів

Залежно від етапу буде інший коефіцієнт перевірки. Більш того, деякі ключові і високопродуктивні запитані деталі ми перевіряємо і тестуємо в конкретній лабораторії, з якої ми давно співпрацюємо. щоб ми могли переконатися, що продукт ідеальний, перш ніж доставити його нашого клієнта.

 

 
Другие Новини
news image
19.01.2021 Sakes Auto Parts (Shanghai) Co., Ltd
news image
26.02.2021 Liqui Moly (ЛИКВИ МОЛИ)
news image
19.01.2021 Borsehung GmbH
замовити дзвінок Виникли питання? Залиште свої контакти і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.
кошик
Авторизація
ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНАРЕЄСТРАЦІЯ?
  • Ви будете витрачати менше часу на оформлення замовлення
  • Відстежувати стан замовлень і історію покупок
  • За Вами буде закріплений персональний менеджер
  • Ви отримуєте КОД постійного кліета Реєстрація